Студія музичного розвитку

Групові заняття з раннього музичного розвитку (Діти 2-12 років)

 Залежно від віку заняття відбуваються у групах до 8 чоловік: 2-3 роки. Курс «Досліджуємо світ разом з мамою і музикою» Це чудовий курс, у якому ми змогли об′єднати музику з різними розвиваючими заняттями, які потрібні для комплексного і гармонійного розвитку дитини. Найважливіший період - це перші три роки життя. В цей час формується мова, комунікативні навики, а також особистий просторовий, сенсорний, фізичний і творчий інтелект. Кожне заняття триває 45 хвилин і проходить у вигляді гри, де чергуються різні види діяльності. На них ми: розвиваємо дрібну моторику, слух, ритм, пам′ять, комплекс сенсорного розвитку, вивчаємо колір, форми, а також граємо на шумових музичних інструментах.
 7-12 років. Курс «Музична енциклопедія» У дітей цього віку формується власний світогляд, ставлення до життя, починає розвиватися психоемоційний інтелект, а він у свою чергу відіграє надзвичайну роль, адже впливає на успішність, розвиток мозку і психічне здоров′я. Курс побудований так, щоб діткам з різним музичним рівнем підготовки було цікаво і пізнавально. На нашому курсі діти: - вивчають цікаві факти з життя різних країн світу - розвивають координацію та мовленнєвий апарат - покращують пам′ять - складають різні казки, сценарії - грають на музичних інструментах - вивчають нотну грамоту - відвідують концерти
4-6 років. Курс «Хочу знати все» Унікальні заняття, які поєднують в собі кращі напрацювання сучасних методик. Дітки цього віку активно цікавляться світом і вже більш самостійні. На наших заняттях ми розвиваємо: мовлення, загальну моторику і координацію рухів, увагу, пам′ять, ритм, формуємо творчі здібності, вивчаємо нотну грамоту. Разом з музикою дитина легко засвоїть букви, математику, форми, розвине творче мислення. Заняття побудовані на музично-танцювальних іграх, що дозволяє дітям почуватися вільно і весело.

 

Назва творчого напрямку

 

Вікова група

 

Графік занять

 

Вартість

 

 

Досліджуємо світ разом з мамою

 

 

2-3 роки

 

 

2 рази на тиждень

(45 хв)

 

 

720 грн. – 8 занять;

90 грн\заняття

 

 

 

Хочу знати все

 

 

4-6 років

 

 

2 рази на тиждень

(50 хв)

 

 

720 грн. – 8 занять;

90 грн\заняття

 

 

 

Музична енциклопедія

 

 

7-12 років

 

 

2 рази на тиждень

(55 хв)

 

 

720 грн. – 8 занять;

90 грн\заняття