Студія музичного розвитку

- Уроки гри на акустичній гітарі та укулеле (гавайська гітара) (Від 4-ох років)

Сучасний, творчий та креативний підхід. Вже на першому занятті ви зіграєте свою першу мелодію. Працюємо в різних стилях: fingerstyle, jazz, академічна музика. Навчаємо як нотної грамоти, так і акордової техніки.

- Уроки естрадного, народного та академічного вокалу

(Від 4-ох років)

Заняття включають в себе оволодіння різними музичними стилями: - розвиток слуху, ритму, музичної пам′яті; - постановка голосу і дихання; - робота над твором, підбір репертуару; - участь у концертах, фестивалях, конкурсах. Принцип роботи – це індивідуальний підхід до кожного учня з урахуванням можливостей та очікуваного результату. Навчитись красиво співати може кожен, для цього потрібні бажання та професійний педагог.

- Уроки гри на фортепіано(Від 4-ох років)

Фортепіано для найменших – захоплююче навчання через ігри, малювання, танці, спів. У роботі використовуємо сучасні та інноваційні підходи. Допоможемо розвинути музичний слух і креативне музичне мислення. Фортепіано – це особливий інструмент, за допомогою якого дитина зможе виразити свої емоції та заспокоїтись. Заняття покращують рівень емоційного інтелекту, який у свою чергу впливає на розвиток мозку і психічного здоров′я, а також розвиває координацію, дрібну моторику, слух і ритм, пам′ять.

- Уроки гри на скрипці(Від 4-ох років)

Індивідуальний підхід, гнучкий графік, підбір музичного матеріалу за Вашим бажанням, допомога в підготовці до вступу в музичні навчальні заклади.